Oja special creată pentru deținătoarele modelului Renault Twingo

Renault vine cu o soluție inteligentă pentru acoperirea zgârieturilor de pe mașină. Este vorba despre oja special creată pentru modelul Twingo. Când spun special creată, mă refer la faptul că lacul de unghii se găsește în culorile disponibile pentru modelul Renault Twingo.

Oja Twingo este produsă de startup-ul de cosmetice Ink and Out, din Paris, proprietarul brandului De Blangy. Oja este disponibilă în service-urile Renault și pe site-ul companiei, la prețul de 8,9 euro, în culorile albastru, roșu, negru și galben.

Jmg9NjMwJmhhc2g9NTdiMjIyOThhN2M3OWY0Mjc0OGFmMmY4YTlkZmU1NDQ=.thumb

Citeste continuarea articolului pe MissAuto

Tu, ce părere ai?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Explorați mai mult

Cupra Raval VZ AutoExpert

Test Cupra Raval VZ

Cupra Raval, numită așa după cel mai rebel cartier al orașului spaniol Barcelona, este o mașină electrică mică, definită de caracteristici contrarii:

Leapmotor B05 AutoExpert

Test Leapmotor B05

Nu rupe norii, așa cum ar fi vrut proiectanții. Totuși, are o altă calitate, mult mai importantă: echilibrul. Leapmotor B05 știe să

Scroll to Top